Ślusarz

Opis stanowiska:

  • Czytanie dokumentacji technicznej, jak: instrukcji technologicznych spawania, kart technologicznych, rysunków rozkroju materiałów
  • Przygotowywanie elementów do spawania
  • Przestrzeganie technologii spawania oraz stosowanie technik spawania określonych w instrukcji technologicznej spawania
  • Zachowywanie właściwej kolejności czynności przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji
  • Wizualne sprawdzanie na bieżąco jakości wykonanych złączy
  • Stosowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych do oceny jakości wykonanych złączy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w tym kierunku albo ukończony specjalny kurs zawodowy
  • Posiadanie aktualnych uprawnień 135 MAG
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Zdolność koncentracji, rzetelność, cierpliwość i samodzielność

Oferujemy:

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)
  • Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Stały rozwój zawodowy